TRADÍCIA naša garancia

Sme jednou z najstarších zásobovateľských spoločností v bratislavskom kraji. Naše doterajšie pôsobenie a úspechy sú garanciou našej hodnoty na trhu a súčasne potvrdením porozumenia potrebám našich klientov.

SORTIMENT viac ako Ponukový list

Od roku 1991 zásobujeme stravné zariadenia akéhokoľvek typu, čomu zodpovedá aj náš sortiment. Nachádzajú sa v ňom všetky druhy hrubého tovaru, cestoviny, strukoviny, mliečne výrobky, ovocie a zelenina (v čerstvej, konzervovanej, zaváraninovej aj mrazenej forme), nátierky, cukrovinky, koreniny, ochucovadlá, čaje, nápoje, bio a dia výrobky, pekárenské produkty … ako aj tovar, ktorý potrebujete, hoci ho momentálne nemáme uvedený v ponukovom liste. Všetky výrobky, ktoré dovážame sú v normami predpísanej záruke a sú skladované podľa predpísaných skladovacích pravidiel.
Taktiež tovar, ktorý je ponúkaný v akciových letákoch, je čerstvý a jeho dodávka za akciovú cenu nie je podmienená skladovými zásobami, ale dobou, na ktorú sa akciová ponuka vzťahuje.

PROMPTNOSŤ v akomkoľvek počasí

Našou prioritou je promptnosť. Každú objednávku vybavíme a doručíme do 24 hodín počas pracovných dní, priamo až do Vašich skladových regálov. Zásielka je vždy vybavená kompletne, načas a doručená spolu s faktúrou nasledujúce ráno.

OBJEDNÁVKY na zavolanie

Objednávky vybavujeme
• telefonicky, kedy nám stačí len prezvoniť a my Vám zavoláme späť
• na našej webovej stránke
• faxom
• e-mailom
Naši obchodní zástupcovia a konzultanti sú Vám k dispozícii NONSTOP (24hod/7dní v týždni). Môžete sa na nich obrátiť s akýmikoľvek otázkami, návrhmi, reklamáciami, pripomienkami, či pochvalami.

CENY najlepšie na trhu

Ceny výrobkov v ponukovom liste neustále kontrolujeme a aktualizujeme, aby sme Vám, našim klientom, zabezpečili tovar v najvyššej kvalite s čo najnižšou cenou.

MNOŽSTVO rozbaľujeme

Množstvo objednaného tovaru nezávisí od počtu kusov v balení, ale prispôsobuje sa Vašim požiadavkám.

REKLAMÁCIE na počkanie

Pravidelne kontrolujeme záruky, obaly a celkový stav tovarov. Tovar je dovážaný každý pracovný deň v dohodnutom množstve a najvyššej kvalite. Naši obchodní reprezentanti Vám ochotne poradia v prípade akýchkoľvek otázok a promptne zareagujú na akúkoľvek Vašu požiadavku. Aj napriek všetkej našej snahe a opatreniam sa môže vyskytnúť chyba, či nedostatok, ktorý riešime čestne a s maximálnym nasadením. Každú sťažnosť, či pripomienku vybavíme na počkanie a urobíme všetko pre Vašu spokojnosť.

ETIKA je našou hodnotou

Jednou z našich hlavných firemných zásad je dodržiavanie morálneho kódexu a obchodných etických princípov. Naša spoločnosť je budovaná na transparentnej spolupráci so všetkými našimi klientmi aj partnermi.

VĎAČNOSŤ za prejavenú dôveru

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a ochotu spolupracovať. Chceme, aby ste vedeli, že sme tu stále pre Vás a urobíme maximum pre Vašu spokojnosť. V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov, či pochvál nás neváhajte kontaktovať. Sme Vám vďační za každú radu a pripomienku, pretože nám pomáha napredovať a zlepšovať služby pre Vás, našich vzácnych klientov.

ĎAKUJEME VÁM A TEŠÍME SA NA ĎALŠIU SPOLUPRÁCU!!!