Naša spoločnosť vznikla v roku 1991 s cieľom zásobovať stravné zariadenia potravinami akéhokoľvek druhu. Postupne sa spoločnosť rozrastala. Nielen sortimentom výrobkov, no najmä počtom verných zákazníkov.
Naším prvoradým cieľom je, a vždy bolo, zabezpečiť maximálnu spokojnosť pre našich verných klientov. Poznáme všetky súčasné potreby našich zákazníkov, ktorí si uvedomujú hodnotu svojich zásobovateľov, partnerov, ako aj zamestnancov, a preto hľadajú kvalitných a spoľahlivých ľudí.
Svoju profesionalitu staviame na našich dlhoročných skúsenostiach, a preto dokážeme lepšie pochopiť špecifiká jednotlivých požiadaviek a následne zabezpečiť perfektný až nadštandardný servis. Z tohto dôvodu sme okrem zásobovania začali poskytovať aj doplnkové služby.
Vďaka odborne zaškolenému kolektívu pracovníkov sme v súčasnosti stabilnou slovenskou firmou, ktorá pružne reaguje na potreby spoločnosti. Neustále rozširujeme kolektív o nových spolupracovníkov a sme otvorení akýmkoľvek požiadavkám a návrhom. Chceme, aby naši zamestnanci pracovali, čo najefektívnejšie a naši klienti sa k nám s dôverou pravidelne vracali.