Dobrý deň, ja som potrebovala len vytepovať, lebo som pred Veľkou nocou nestíhala. Ako mi odporučila susedka túto firmu, že jej výborne vytepovala, začala som premýšľať aj nad celkovým poupratovaním bytu. Poupratované bolo naozaj všetko. Aj umyté okná, odstránený vodný kameň, čistučká trúba … Perfektne odvedená práca. Veľmi Vám ďakujem a aj ja Vás budem odporúčať ďalej.
Lenka, 28

Dobrý deň, ja som potrebovala kompletne poupratovať pred Vianocami aj teraz pred Veľkou Nocou. Opäť som nad očakávania spokojná. Ostalo len čistučko, voňavučko, ako ste sľúbili. Najbližšie sa ozvem opäť pred letom. Ďakujem Vám veľmi pekne.
Alenka, 27

Dobrý deň, chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za perfektné upratanie nášho bytu. Boli sme nadmieru spokojní a určite Vaše služby využijeme vo veľmi blízkom čase. Ešte raz ďakujeme.
Klára a celá jej rodina, 36

Aj ja sa pripájam. Niet nad pravidelné upratovanie. Raz do týždňa úplne stačí poupratovať aj vyžehliť.
Andrej, Peťov kamarát, 44

Dobrý deň, ďakujem za výborné upratanie nášho domu. Manžel aj deti boli taktiež neuveriteľne nadšení. Zvyčajne upratujeme 1xtýždenne, no pred Veľkou nocou sme akosi na domácnosť nemali veľa času, tak sme sa obrátili na Vás. Výsledok nám všetkým vyrazil dych. Celý dom žiaril čistotou a ako voňal. Obývačka, spálňa, detské izby, kuchyňa, kúpeľne … jednoducho celý dom bol doslova vyleštený a dýchal čistotou. Okná, kachličky, zrkadlá, sporák, vaňa … všetko, všetko bolo dokonale čisté a lesklé. Dom priebežne upratujeme, no výsledok nás nadmieru potešil. Keď sme rozmýšľali nad využitím Vašich služieb, váhali sme, či sa nám oplatí zaplatiť si za upratovanie, teraz, však, vieme, že to bolo výborné rozhodnutie a vrelo odporúčam každému kto ešte váha. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.
Alenka, 33

Dobrý deň, reagujem na výzvu napísať o svojej spokojnosti, resp. nespokojnosti s Vašimi upratovacími službami. Rád by som zhodnotil celkové upratanie bytu. Som veľmi, preveľmi spokojný. Obývačka, spálňa, kúpeľňa aj kuchyňa boli výborne upratané, vodný kameň bol odstránený a koberce mám ako nové. Ďakujem.
Vlado, 26

Dobrý deň, ja som si dala len tepovať, vidím, že koberce sú ako nové. Taktiež sa pripájam. Krásne odvedená práca a za veľmi dobrú cenu.
Paula, 34

Dobrý deň, aj ja sa pridávam k spokojným zákazníkom. Pravidelné upratovanie raz do týždňa mi dokonale vyhovuje. S ničím už nemám žiadne starosti. Žiadny neporiadok. Žiadne žehlenie. Vrelo odporúčam.
Peter, 47

Dobrý deň, chceme sa vrelo poďakovať za upratovanie nášho domu. Ja ako aj manžel sme pracovne dosť vyťažení a nestíhame si stále upratovať, nakoľko máme ešte dvoch malých synov. Zároveň sa týmto chceme poďakovať aj konzultantke, ktorá nám odporučila lepšiu a cenovo výhodnejšiu formu upratovania ako sme pôvodne chceli. V súčasnosti nám chodí jedna pani. upratovať raz do týždňa na niekoľko hodín, kedy sa kompletne postará o celú domácnosť. Dom síce priebežne upratujeme, ale raz do týždňa potrebuje pri mojich troch chlapoch poriadnu generálku. Ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujem a všetkým srdečne odporúčam.
Anička s rodinkou, 30

Mne vyhovuje jedenkrát do týždňa poupratovať a raz za dva týždne vyžehliť. Som nadmieru spokojný. Samému sa mi nechce a ani to poriadne neviem. Takto mám istotu, že všetko je, ako má byť.
Andrej, 50

Dobrý deň, tiež chcem prispieť svojou osobnou skúsenosťou. Moja mamka má 71 rokov a celý život si všetko robila sama. Momentálne býva v 2izbovom byte, ktorý občas potrebuje dôkladne poupratovať. Rada si upratuje sama, no na niektoré činnosti, ako umývanie okien potrebuje pomoc. V súčasnosti k nám chodí pani, ktorá byt raz za tri týždne poriadne poupratuje. Raz poumýva okná, inokedy vytepuje koberce a pod. Jednoducho povedané okrem bežného upratovania spraví aj nejakú domácu prácu, ktorú už mamka sama nevládze. Je to neoceniteľná pomoc. Odporúčam každému, kto je v podobnej situácii.
Mária, 42